Přeskočit na obsah
Seznam se s několika protějšky, za jeden večer!

Nevíš kde se seznámit a už máš dost těch nekonečných profilů a online seznamek, které stejně nikam nevedou? Nechceš si platit drahé členství na seznamkách a nebo zažít další zklamání s fake profilem na sociálních sítích, ale zároveň máš trochu problém s tím udělat první krok? Obáváš se odmítnutí nebo trapného nekonečna na rande, o kterém víš už po prvních minutách, že nikam nepovede? Nechceš riskovat své soukromí a nestojíš o to, si kvůli někomu měnit telefonní číslo a blokovat sociální sítě? Jsi single maminka a zkrátka nemáš čas přes všechny povinnosti. Pracuješ na home office nebo jezdíš často po služebkách? Tak pojď zkusit rychlé rande!


PROČ ZKUSIT KOUZLO SPEED DATINGU

Speed dating je pro tebe možností se reálně a rychle seznámit hned s několika protějšky. Seznámíš se v neformální a zábavnou formou, poznáš zajímavé muže a třeba ti padne do oka i někdo, na koho bys běžně nenarazila. Potkáš se s lidmi, kteří se chtějí také seznámit s někým novým a jsou tedy naladěni na podobné vlně.
Rychlé rande přináší jistotu, že tě nikdo nebude obtěžovat, protože budeš mít svoji přezdívku a žádné jiné osobní údaje se nikdo nedozví. Ušetříš si čas a peníze za online seznamky. Zažiješ rande, které bude v pohodě a bez obav z odmítnutí. Prostě si popovídáš, zasměješ se a pobavíš s novými lidmi. A i když třeba hned nepřeskočí jiskra, tak to neznamená, že nenajdeš nové přátelství.JAK TO PROBÍHÁ NA AKCI

Po jednoduché registraci ti přijde pozvánka. Dostaneš svoji přezdívku a na místě si vybereš welcome drink podle své chuti. Večer odstartujeme tak, že ženy sedí spolu zvlášť a stejně tak i muži. K sobě si navzájem sednete až později. Co o sobě prozradíš už je jen na tobě! Bojíš se, že tě bude otravovat dlouhodobě někdo, o koho nemáš zájem? To se ti na naší akci nestane. Máš 5 minut s každým protějškem a během toho poznáš, jestli si rozumíte a nebo ti naopak úplně nesedí. Po akci proběhne vyhodnocení a tvoji e-mailovou adresu dostane jen ten, koho si označíš a pokud budou sympatie vzájemné. Díky tomu se nemusíš bát ani odmítnutí na místě.

KOHO POTKÁŠ NA AKCÍCH

Určitě, tě zajímá koho potkáš na našich akcích, není to tak složité, chodí k nám muži, kteří stejně jako ty, nemají čas a příležitost se jednoduše seznámit, protože často pracují ve velkých firmách, mají náročné povolání a nebo pracují v režimu Home office. Neradi bychom tedy škatulkovali naše mužské účastníky na introverty, extroverty apod., na naše akce prostě chodí muži, kteří zatím neměli jen to štěstí nebo příležitost, najít tu pravou. Všechny spojuje, že mají zájem se skutečně seznámit a hledají víc než pouhý flirt, jsou zklamaní z online seznamek a tak nějak už ví, co od své budoucí partnerky chtějí.

O NÁS, O MĚ

V prostředí seznamky se pohybuji už více než rok. Zajistím pro tebe organizaci, propagaci a potkáme se osobně, protože akci si nenechám ujít a chci aby vše klapalo jak má.
Seznamka je pro mě srdeční záležitost a pořádání akcí mě baví.
Největší radost mi udělá, když vidím že, po ukončení akce zůstanete pár na večeři, přesunete se na jiné místo, nebo mě pošle fotku z dalšího společného randění.

CO PRO TEBE ZAJISTÍM

Celým večerem tě provedu, zajistím aby vše na místě proběhlo hladce, cítila jsi se dobře. Mám za sebou řadu uspořádaných večerů a seznámených párů. Akce moderuji s láskou a tak, aby bylo vše příjemné a bez trapností. Jednám férově a dělám vše pro tvoji spokojenost.

KDE RANDĚNÍ PROBÍHÁ

Mám pro tebe zajištěný příjemný salónek v kavárně, nebo restauraci, ve kterém se budeš cítit komfortně, protože je zajištěna i podkresová hudba a během večera je prostor vyhrazen pouze pro účastníky akce. Tvá spokojenost je pro mě důležitá a proto mám zajištěný výběr welcome drinků alko i nealko. Samozřejmě obsluhovat tě bude ochotný personál, který ctí tvé soukromí. Jsem z Brna, takže se neboj zeptat, jak se dostaneš na akci, nebo kde bude nejlepší zaparkovat. Místa kde seznamování pořádám můžeš blíž poznat tady: https://pojdrandit.cz/kde-randime/

CO o nás Řekli…

“Děkuji moc za předání kontaktu a za zorganizování této skvělé akce. Byla to pro mě zajímavá zkušenost a určitě bych ji doporučila i ostatním, kteří hledají partnera.”

DOminika, 31 let

Díky moc za to, že takové akce pořádáte, večer se mi moc líbil a určitě doporučím dále. To že má možnost člověk potkat někoho rovnou osobně má své kouzlo, mnohem větší, než přes online. Daný večer považuji za velmi úspěšný lov.

MIRKA, 27 let


POřád si nejsi jistá? Nebo máš dotaz?

Zajímá tě ještě něco jiného? Máš z něčeho obavy?
Napiš mi zprávu nebo zkrátka zavolej.

Těším se!

za Pojďrandit Jitka