Přeskočit na obsah

Naše seznamovací akce pořádáme na dvou místech. Randíme v příjemném prostředí kavárny Coffee Veroni a nově v restauraci Tusto Titanium přímo ve středu Brna. Oba prostory poskytují příjemný salónek, ve kterém se budeš cítit dobře, protože je zajištěna i podkresová hudba a během večera je prostor vyhrazen pouze pro účastníky akce. Tvá spokojenost je pro nás důležitá a proto máme zajištěný výběr welcome drinků alko i nealko.

Kavárna se nachází na adrese Gorkého 42, 602 00 Brno-střed cca 5 min. od zastávky Úvoz. Parkování je možné na ulici Grohova chůzí cca 5 min. Dále na ulici Tomešova chůzí cca 15 min. Případně můžeš využít parkovacích služeb v Parkovacím domě Husova – DOMINI PARK a poté využít MHD na zastávku Obilní Trh, která se nachází cca 5 min. od kavárny.

Restaurace se nachází na adrese Nové sady 25, 602 00 Brno-střed chůzí cca 5 min. od hlavního nádraží, zastávka Nové Sady. Parkování je možné na stejné adrese v podzemních garážích budova BC TITANIUM, nebo můžeš využít nedalekého parkoviště Malá Amerika.