Přeskočit na obsah

Nevíš kde se seznámit a už máš dost těch nekonečných profilů a online seznamek, které stejně nikam nevedou? Nechceš si platit drahé členství na seznamkách a nebo zažít další zklamání s fake profilem na sociálních sítích, ale zároveň máš trochu problém s tím udělat první krok? Obáváš se odmítnutí nebo trapného nekonečna na rande, o kterém víš už po prvních minutách, že nikam nepovede? Nechceš riskovat své soukromí a nestojíš o to, si kvůli někomu měnit telefonní číslo a blokovat sociální sítě? Nemáš čas, protože pracuješ na home office nebo jezdíš po služebkách?

Tak to pojď zkusit k nám!

Poznáš zajímavé lidi a třeba ti padne do oka i někdo, na koho bys běžně nenarazil/a. Potkáš se s lidmi, kteří se chtějí taky seznámit s někým novým a jsou tedy naladěni na podobné vlně. Občas je prostě potřeba jít štěstí naproti a osobní setkání vydá za x zpráv nebo callů a nic se mu jednoduše nevyrovná. Prostě si popovídáš, zasměješ se a pobavíš s novými lidmi. A i když třeba hned nepřeskočí jiskra, tak to neznamená, že si nenajdeš nové přátele. Nemáš co ztratit, jen získat.

Dostaneš svoji přezdívku, vybereš si welcome drink podle své chuti a celým večerem tě provede usměvavá, empatická a příjemná organizátorka. Samozřejmě obsluhovat tě bude ochotný personál, který ctí tvé soukromí. Večer odstartujeme tak, že ženy sedí zvlášť spolu a stejně tak i muži. K sobě si navzájem sednete až později.

Seznamka je pro nás srdeční záležitost a akce nás baví. Máme za sebou řadu uspořádaných večerů a seznámených párů. Akce moderujeme s láskou a tak, aby bylo vše příjemné a bez trapností. Jednáme férově a děláme vše pro tvoji spokojenost. Jsme Brňáci, takže se neboj zeptat, jak se k nám dostaneš nebo kde bude nejlepší zaparkovat. Místa kde seznamování pořádáme můžeš blíž poznat tady: https://pojdrandit.cz/kde-randime/

Rádi to s tebou probereme. Napiš nám zprávu, email nebo zkrátka zavolej. https://pojdrandit.cz/kontakt/