Přeskočit na obsah

FAQ

Pokud už je termín vyprodaný, ale máš zájem o účast na akci formou náhradníka, tak nám stačí napsat na e-mail info@pojdrandit.cz a nebo nás můžeš kontaktovat přes kontaktní formulář. Pokud se místo uvolní, tak tě budeme kontaktovat v dohodnutý termín a čas.
Ano, v rámci objednávky lze zakoupit více než jednu vstupenku. V případě, že chceš zakoupit vstupenku i pro kamarádku/da, tak nám zašli i její/jeho osobní údaje na náš e-mail info@pojdrandit.cz . Pro organizaci akce potřebujeme znát vždy jméno, příjmení, tel. číslo, e-mail a rok narození. Potřebné informace jí/jemu zašleme pár dní před akcí, stejně jako tobě.
V případě, že máš slevový kód, tak ho stačí jen jednoduše uvést u nové registrace. V případě potíží nás neváhej kontaktovat na e-mail nebo přes kontaktní formulář. Slevy nelze kombinovat.
Storno z naší strany před začátkem akce - vracíme 100% . Storno z tvé strany do 7 dnů před začátkem akce - vracíme 100%
Do 14 dnů přes platební bránu Pays.cz, na účet, ze kterého nám byla platba doručena. Zaplacenou částku nelze vrátit hotově ani na jiný bankovní účet.
Při zrušení účasti na akci méně než 7 dnů před jejím konáním nebo v případě nedostavení se na ni.
Rezervace probíhá pouze přes naše webové stránky. Je nutné vytvořit oficiální rezervaci přes objednávkový formulář u konkrétního termínu. Následně probíhá přesměrování na platební bránu Pays.cz, kde máš možnost hned několika platebních metod. Jakmile vstupenku uhradíš, pošleme ti potvrzení o zaplacení/úspěšné registraci na akci. Potvrzení o platbě také zasílá Pays.cz. V případě, že by se tak nestalo, tak nás prosím kontaktuj na náš e-mail info@pojdrandit.cz příp. přes kontaktní formulář. Platba v hotovosti na místě není možná.
Přesun rezervace, kdy dojde k objednávce a uhrazení, bohužel nemůžeme umožnit. Zvaž prosím pečlivě termín.
Přesto, že bychom rádi dopřáli randění všem, je nutné věkovou kategorii na akci omezit pro spokojenost všech účastníků. Věková tolerance je většinou + - 1 rok až 2 roky. Pokud si nejsi jistá/tý, tak nám napiš, nebo zavolej. Nemáme pro tebe dlouhodobě žádnou vhodnou věkovou kategorii? Tak nám napiš a když bude více zájemců, tak rádi akci zařídíme.
Když se nedostavíš, tak uvidíme zklamané tváře, těch co se na akci těšili a už jsou na místě. Narušíš organizaci večera a časový harmonogram, se kterým počítají všichni ostatní. Pro hladký průběh celé akce je potřeba stejný počet párů. Zvaž prosím důkladně termín případně nám dej vědět co nejdříve, že se nedostavíš.
Rezervaci nejraději ukončujeme 2-3 dny před akcí. Kdy už víme, zda nás bude dostatek pro uspořádání akce. Považujeme za férové dát ti vědět dříve, než den před akcí, zda můžeš s akcí počítat. Někdy se nám však účastníci na poslední chvíli odhlásí a to nám naruší tento plán. Zaleží také, zda máme pro termín náhradníky nebo je nutné rezervaci prodloužit. Můžeme slíbit, že se ti ozveme, hned jak je to možné.